Vedúci údržby - montážne linky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle, obsadzujeme pozíciu Vedúceho údržby pre oddelenie montáže. Hľadáme kandidáta, ktorý bude viesť tím 9 mechanikov s aktívnym prístupom k práci a schopnosťou motivovať.

- Zodpovednosť za definovanie, implementáciu a riadenie plánu preventívnej údržby a opráv strojov a zariadení vo výrobe
- Plánovanie a riadenie preventívnej údržby výrobných zariadení v systéme SAP
- Zabezpečenie plynulého fungovania zariadení v súlade s požadovanými normami kvality a efektivity.
- Zodpovednosť za vedenie evidencie náhradných dielov v systéme SAP a všetkých činností údržby.
- Spolupodieľanie sa a rozvoj systému managementu opráv strojov a nástrojov
- Príprava rozpočtu oddelenia údržby (nákup náhradných dielov, prevádzkové a ostatné náklady)
- Sledovanie a vyhodnocovanie nákladov na údržbu výrobných zariadení a navrhovanie opatrení, ktoré budú viesť k ich znižovaniu
- Komunikácia s externými dodávateľmi
- Sledovanie a vyhodnocovanie poruchovosti výrobných zariadení, prezentácia výsledkov
- Zodpovednosť za riadenie tímu mechanikov

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- 13.plat a koncoročný bonus
- Preplácané nadčasy
- Jazykové vzdelávanie
- Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Min. 2 roky praxe na pozícii tímlídra údržby vo výrobnej spoločnosti v automobilovom, resp. elektrotechnickom priemysle
- Skúsenosti s vedením tímu údržbárov
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Platné osvedčenie podľa §22-23 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. je výhodou
- skúsenosti so systémami 5S, Six Sigma, LEAN sú výhodou

Miesto Bánovce nad Bebravou Mzda upresníme pri osobnom pohovore
Viac o ponuke

Kontaktujte nás