Strategický Nákupca pre nepriamy materiál (automobilová výroba)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie nákupu všetkých tovarov (okrem priameho materiálu do výroby); služieb ( pomôcky, predplatné, zmluvy na údržbu, poistenie, poradenstvo atď.)
• Aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov na medzinárodnej úrovni a vyjednávanie cien
• Výberové konania na dodávateľov a vyhodnocovanie cenových ponúk
• Vystavovanie objednávok, kontrola obsahovej, vecnej a finančnej správnosti prijatých faktúr, kontrola dátumu dodania, v prípade potreby urgovanie dodávateľov
• Riešenie reklamácií
• Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie vzťahov
• Plánovanie a riadenie dodávok materiálu
• Práca v systéme SAP
• Hodnotenie dodávateľov

Zamestnanecké výhody, benefity

• Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• 13.plat
• Jazykové vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Znalosť ERP systémov: SAP - výhodou
• Prax v oblasti nákupu

Miesto Bánovce nad Bebravou Mzda 1500-1600 € brutto
Viac o ponuke

Kontaktujte nás