Špecialista metodológie v sociológii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame jedinečnú príležitosť ako využiť odborné poznatky z oblasti sociológie v praxi a zároveň pracovať pre jedného z najväčších developerov na Slovensku ako aj v zahraničí na jedinečnom projekte v oblasti plánovania efektívnych a moderných pracovných priestorov.

Od kandidáta očakávame:
- vylepšovanie aktuálne používanej metodológie v oblasti výskumu funkčnosti pracovných priestorov klientov v spolupráci s expertmi z rôznych odvetví
- participácia na jednotlivých projektoch vo fáze zbierania dát a využívanej metodológie
- vývoj nových procedúr a metód pre interpretáciu vyzbieraných kvalitatívnych a kvantitatívnych dát
- integrácia metodológií v rámci využiteľnosti v biznisovom prostredí
- tvorba internej metodológie na získavanie a rozširovanie know-how v oblasti výskumov funkčnosti pracovných priestorov
- transfer poznatkov z oblasti metodológií na členov tímu a ich mentoring

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca pre jedného z najsilnejších developerov u nás aj v zahraničí
- práca na jedinečnom a prelomovom projekte
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v tíme špecialistov
- práca na medzinárodných projektoch v rámci Európy
- profesijný rast
- 13.,14.,15. plat a iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociológia, psychológia, antropológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- znalosť a praktická skúsenosť s výskumom a využívaním a vyhodnocovaním sociologických metód v praxi
- prax na projekte z podobnej oblasti veľkou výhodou
- výborná znalosť štatistiky, so spracovaním kvalitatívnych a kvantitatívnych dát
- chuť sa neustále vzdelávať
- otvorená osobnosť

Miesto Bratislava Mzda motivujúci
Viac o ponuke

Kontaktujte nás