Site manager pre investora

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výstavby komerčných nehnuteľností, hľadáme pozíciu Site manager. Na pozícii je veľkou výhodou skúsenosť z oblasti výstavby obchodných centier, polyfunkčných stavieb a administratívnych budov.

Kandidát zodpovedá za:
Projektový manažment
- komunikáciu so subdodávateľmi ohľadom harmonogramu stavby a postupnosti prác
- zodpovedá za odovzdanie materiálu subkontraktorom
- vytvára reporty ohľadom postupu projektov
- vytvára harmonogram stavby
- kompletizuje stavebnú dokumentáciu
- kontroluje dodávky materiálu na stavbu
- zodpovedá za supervíziu vykonaných prác, jej kvalitu a kvantitu
- poskytuje technické poradenstvo subkontraktorom

People management
- komunikuje s internými zamestnancami spoločnosti a organizuje pridelených pracovníkov
- organizuje externých kontraktorov
- zodpovedá za hodnotenie zamestnancov vo svojom tíme

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca pre jedného z najsilnejších developerov u nás aj v zahraničí
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v tíme špecialistov
- práca na medzinárodných projektoch v rámci Európy
- profesijný rast
- 13.,14.,15. plat a iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, architektúra

Počet rokov praxe

6

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- prax na pozícii stavbyvedúci, ideálne min. 6 rokov z oblasti veľkých budov
- skúsenosť z oblasti komerčných budov veľkou výhodou

Miesto Bratislava Mzda motivujúci
Viac o ponuke

Kontaktujte nás