Senior inžinier vstrekovania plastov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý bude zodpovedný za vedenie oddelenie vstrekovania plastov, čo sa týka zabezpečenia nástrojov v súlade s technickými požiadavkami, rozbeh nových projektov a ich sledovanie.
Nadriadený na pozícii: Výrobný manager
Podriadený: Elektrotechnický a mechanický inžinier

- analyzuje uskutočniteľnosť nových projektov na oddelení vstrekovania plastov
- vytvára špecifikáciu na nástroje a formy pre nové projekty
- vykonáva PFMEA analýzy
- zodpovedá za zavádzanie nových produktov do výroby
- komunikuje s dodávateľmi nástrojov a foriem ohľadom ich špecifikácií, úprav a údržby
- zodpovedá za testovanie nových foriem pred zavedením do sériovej výroby
- definuje plán údržby pre vstrekolisovňu, ako aj zoznam náhradných dielov k strojom
- sleduje efektivitu a kvalitu výroby na vstrekolisovni, navrhuje nápravné opatrenia

Zamestnanecké výhody, benefity

- výhody stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat
- flexibilný pracovný čas (fix 8:00-15:00)
- aktívne využívanie cudzieho jazyka

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- prax na podobnej pozícii vo výrobnom závode
- technická znalosť vstrekolisov
- znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky a údržby strojov
- aktívny anglický jazyk

Miesto Bánovce nad Bebravou Mzda motivujúci
Viac o ponuke

Kontaktujte nás