PLC programátor (junior/senior)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, hľadáme pozíciu PLC programátora pre výrobné linky. Spoločnosť ponúka aj zaučenie pre absolventov so znalosťami z oblasti automatizácie procesov ako aj pre skúsených automatizérov.

- programovanie automatizovaných výrobných liniek
- riešenie automatizácie a úloh s tým spojených
- programovanie v Simatic Step 7
- podieľanie sa na inováciách, zlepšovaní technológií
- komunikácia s výrobnými oddeleniami

Zamestnanecké výhody, benefity

• Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Množstvo školení zabezpečených spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, automatizácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- VŠ technická so zameraním na automatizáciu procesov
- prax na podobnej pozícii veľkou výhodou
- znalosti z oblasti elektrotechniky, mechatroniky, mechaniky a robotiky
- skúsenosť z výrobnej spoločnosti (strojárstvo, automotive) - výhodou

Miesto Michalovce Mzda dohodou
Viac o ponuke

Kontaktujte nás