Kontrolór kvality - strojárska výroba

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly vo výrobnom procese
• kontrola kvality materiálu od dodávateľov,
• Riešenie nezhodných výrobkov s odberateľom/dodávateľom
• vytváranie reportov o nezhodnom materiáli
• analýzy nezhodného materiálu,
• meranie rozmerov a odchýliek (posuvne meradlá, kalibre...)
• komunikácia s výrobným a technickým oddelením

Zamestnanecké výhody, benefity

- Pôsobenie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Atraktívne pracovné prostredie
- Práca ako kmeňový zamestnanec spoločnosti
- Preplácané nadčasy
- Ročné zvyšovanie platu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Pracovné skúsenosti v oblasti kvality
- Ukončené SŠ alebo VŠvzdelanie /strojársky, technický smer/
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
- Znalosť používania základných meradiel a meracích techník

Miesto Humenné / Spišská Nová Ves Mzda dohodou
Viac o ponuke

Kontaktujte nás