Internal HR Recuitment Coordinator

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť pre automobilový priemysel, hľadáme pozíciu HR koordinátora. Na pozícii budete zodpovedný za:
- Činnosti spojené s vyhľadávaním a výberom zamestnancov na kvalifikované aj nekvalifikované pozície
- Tvorba a zabezpečovanie externej aj internej inzercie voľných pracovných miest
- Realizácia výberových konaní, pohovorov, testovanie, vytváranie profilov vhodných kandidátov
- Interné poradenstvo pre líniových manažérov v oblasti inzercie, výberov zamestnancov a adaptácie nových zamestnancov
- Podpora a administratívne spracovanie v oblasti pravidelného plošného hodnotenia zamestnancov
- Komunikácia s externými partnermi (personálne agentúry)

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat
- preplácané nadčasy
- ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- prax na pozícii Recruiter, HR koordinátor, HR asistent a pod.
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť

Miesto Bánovce nad Bebravou Mzda podľa individuálnych skúseností
Viac o ponuke

Kontaktujte nás