CNC Programátor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba programov pre CNC sústruhy (karusel) v programe EdgeCam, 5-osé sústružnícke centrum výhodou.

- úpravy a odlaďovanie programov na NC a CNC strojoch
- špecifikácia, výber a vystavenie podkladov na objednanie náradia a nástrojov CNC
- stanovenie rezných podmienok na nástroje a náradie na obrábanie
- stanovenie ceny za operácie na CNC strojoch
- vypracovávanie a udržiavanie zoraďovacích listov
- poradenská činnosť pri výbere náradia a nástrojov pre klasické obrábanie
- Ovládanie riadiacich systémov Siemens, Heidenhain Okuma výhodou

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca ako kmeňový zamestnanec spoločnosti
- preplácané nadčasy
- práca s najnovšími strojmi
- práca v zahraničnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- strojárske vzdelanie
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- prax na pozícii CNC programátora

Miesto Humenné Mzda 900-1200 € brutto + preplácané nadčasy
Viac o ponuke

Kontaktujte nás